Laureaci konkursu Telemarketer Roku 2018

Najlepsi Telemarketerzy Roku 2018 w Polsce już wybrani! Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB po raz dziesiąty przeprowadziło konkurs na najlepszych konsultantów telefonicznych w kraju. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 24 maja w Teatrze Capitol, w Warszawie. Jury przyznało osiem tytułów Telemarketera Roku 2018 oraz cztery wyróżnienia, w tym aż dwa w kategorii Sprzedaż outbound. Pierwszy raz przyznano nagrodę Grand Prix dla firmy, której grupa konsultantów otrzymała najwyższe oceny za rozmowy zgłoszone do konkursu.

Gala wręczenia nagród Telemarketer Roku to jedno z najważniejszych i największych spotkań branży contact center w Polsce. Na uroczystość przybyło ponad 250 zaproszonych gości z całej Polski. Gospodarzem wieczoru po raz drugi został Grzegorz Tomaszewski, który wyśmienicie zabawiał zgromadzoną publiczność. To był piękny wieczór zwycięzców – bohaterów pracujących na słuchawkach, którzy odbierając na scenie nagrody, nie kryli swojego wzruszenia, a czasem nawet zaskoczenia. Emocje laureatów doskonale pokazywały, jak ważną rolę odgrywa dla nich udział w konkursach. Dotychczasowi zwycięzcy często powtarzają, że zdobycie tytułu Telemarketera Roku dodało im pewności siebie i było świetnym impulsem do rozwoju kariery. Nagrody mieli zaszczyt wręczyć znakomici goście wraz z Przewodniczącym Jury – Adamem Plucińskim. Oprócz statuetek zwycięzcy otrzymywali również sprzęt audio ufundowany przez firmy Kontel i Plantronics. Po wręczeniu nagród tradycyjnie odbył się koktajl.

 

Zwycięzcy konkursu Telemarketer Roku 2018:

Kategoria Obsługa klienta

Telemarketer Roku: Radosław Kowalczyk – Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Wyróżnienie: Michał Zapart – BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Kategoria Helpdesk dla klientów

Telemarketer Roku: Dawid Maszorek – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Wiktoria Lubera – Alior Bank

Kategoria Helpdesk wewnętrzny

Telemarketer Roku: Krzysztof Pater – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Kategoria Sprzedaż inbound

Telemarketer Roku: Klaudia Cieślińska – Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.

Kategoria Sprzedaż outbound

Telemarketer Roku: Mateusz Saja – Forum Media Polska Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Łukasz Świdwa – Skarbnica Narodowa

Wyróżnienie: Sylwia Gajewska – Bank Millennium

Kategoria Windykacja

Telemarketer Roku: Marta Nowaczkiewicz – PKO Bank Polski S.A.

Kategoria Inne Projekty telefoniczne

Telemarketer Roku: Agnieszka Składowska – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Kategoria Wideorozmowa

Telemarketer Roku: Katarzyna Kowalska – Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Grand Prix Telemarketera Roku 2018

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

 

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB od dziesięciu lat organizuje konkurs Telemarketer Roku, aby promować najlepsze praktyki w zdalnej obsłudze klienta i docenić profesjonalizm konsultantów telefonicznych. W tegorocznej edycji do konkursu przystąpiło blisko 180 uczestników z ponad 30 firm. Jury do ścisłego finału nominowało 31 telemarketerów, którzy w dniach 14-16 maja zmierzyli się z dwoma zadaniami – symulacją rozmowy wg scenariusza oraz bezpośrednim spotkaniem z Jurorami. W tym roku największą popularnością cieszyła się kategoria Obsługa klienta, do której zgłoszono 60 konsultantów.