Partnerzy

Chcesz zostać Partnerem Konkursu Telemarketer Roku?

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 793 607 121, e-mail: pawel.wielkopolan@smb.pl


Partnerzy Strategiczni

logotyp_alfavox_png600

Alfavox jest wiodącym producentem i dostawcą zaawansowanych systemów teleinformatycznych – wielokrotnie docenianych i nagradzanych. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach klasy call/ contact center, video contact center, w tym także wideoczat, Predictive Dialer, skrypterów rozmów, rejestracji rozmów, IVR oraz CRM. Oferta firmy dedykowana jest przedsiębiorstwom i instytucjom z wielu sektorów rynku. Alfavox wspiera obecnie tysiące stanowisk obsługowych firm, zlokalizowanych niemal na całym globie. Każdy z produktów został zaprojektowany z myślą o integracji i wymianie danych z zewnętrznymi systemami.Alfavox to ludzie – zespół zaangażowanych profesjonalistów, specjalistów w swojej dziedzinie.

Kontel

Od 2011 roku KONTEL wraz z producentem Plantronics wspiera konkursy SMB Telemarketer Roku oraz Złota Słuchawka. Od prawie trzydziestu lat pomaga budować contact centra w Polsce, wyposażając telemarketerów w ich narzędzie pracy – słuchawki nagłowne Plantronics, których jest wyłącznym importerem. Kontel w swojej ofercie kładzie duży nacisk na usprawnienie komunikacji między ludźmi, dzięki czemu znajdziemy w niej rozwiązania telefonii VoIP i wideo- i audiokonferencyjne. Firma prowadzi też jedyny autoryzowany przez producenta serwis słuchawek”

Firma Plantronics jest pionierem innowacyjnej komunikacji dźwiękowej, tworzącym rozwiązania, które łączą w sobie lepszą jakość połączeń i redukcję hałasów z bezkonkurencyjnym poziomem usług i produktów. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. www.plantronics.net.pl


Partnerzy 

logo_uniqueone

UNIQUE ONE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest agencją marketingu zintegrowanego i działa na rynku od 16 lat.  W ramach grupy UNIQUE działa: Agencja marketingu zintegrowanego UNIQUE ONE, a także Agencja interaktywna UNIQUE DIGITAL. Dotychczas agencja UNIQUE ONE pracowała m.in. dla takich firm jak: Ministerstwo Finansów (największa jak dotychczas loteria – Narodowa Loteria Paragonowa), Nestle Polska, Grupa Metro, Polkomtel, Totalizator Sportowy, Lotos Oil, Premio i L’Oreal.


Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland istnieje od 1998 roku. Od 2005 roku jest członkiem Eversheds, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie. Kancelaria jest regularnie rekomendowana przez prestiżowe międzynarodowe informatory prawne, m.in. Chambers Europe i Legal 500 EMEA. Zajmuje także wysokie miejsce w krajowych rankingach kancelarii prawnych, organizowanych m.in. przez dziennik Rzeczpospolita. W 2012 roku Kancelaria Wierzbowski Eversheds zdobyła tytuł Innowacyjnej Kancelarii w konkursie organizowanym przez KRRP. W roku 2016 uznana została przez ranking Polityki Insight jako jedna z wiodących kancelarii regulacyjnych w kategorii Telekomunikacja.