Partnerzy

 Partnerzy Strategiczni

logotyp_alfavox_png600

Alfavox jest wiodącym producentem i dostawcą zaawansowanych systemów teleinformatycznych – wielokrotnie docenianych i nagradzanych. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach klasy call/ contact center, video contact center, w tym także wideoczat, Predictive Dialer, skrypterów rozmów, rejestracji rozmów, IVR oraz CRM. Oferta firmy dedykowana jest przedsiębiorstwom i instytucjom z wielu sektorów rynku. Alfavox wspiera obecnie tysiące stanowisk obsługowych firm, zlokalizowanych niemal na całym globie. Każdy z produktów został zaprojektowany z myślą o integracji i wymianie danych z zewnętrznymi systemami.Alfavox to ludzie – zespół zaangażowanych profesjonalistów, specjalistów w swojej dziedzinie.

Kontel

Od 2011 roku KONTEL wraz z producentem Plantronics wspiera konkursy SMB Telemarketer Roku oraz Złota Słuchawka. Od prawie trzydziestu lat pomaga budować contact centra w Polsce, wyposażając telemarketerów w ich narzędzie pracy – słuchawki nagłowne Plantronics, których jest wyłącznym importerem. Kontel w swojej ofercie kładzie duży nacisk na usprawnienie komunikacji między ludźmi, dzięki czemu znajdziemy w niej rozwiązania telefonii VoIP i wideo- i audiokonferencyjne. Firma prowadzi też jedyny autoryzowany przez producenta serwis słuchawek”

Firma Plantronics jest pionierem innowacyjnej komunikacji dźwiękowej, tworzącym rozwiązania, które łączą w sobie lepszą jakość połączeń i redukcję hałasów z bezkonkurencyjnym poziomem usług i produktów. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. www.plantronics.net.pl


Partnerzy 

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na budowanie programów motywacyjnych i lojalnościowych – dedykowanych dla przedsiębiorców, w oparciu o kartę przepłaconą. Naszą misją jest tworzenie i dostarczanie rozwiązań, które wpływają na dobre samopoczucie pracowników oraz zwiększanie wydajności organizacji. Udostępniamy rozwiązania dotychczas dostępne jedynie dla dużych przedsiębiorców – małym i średnim firmom, oparte o grywalizację i konkursy. Nasze działanie opieramy o rozbudowany system grywalizacji i konkursów, dzięki któremu w sposób skuteczny i nowoczesny motywujemy pracowników do efektywniejszej pracy, nagradzając ich naszymi kartami przedpłaconymi.

Wystartowaliśmy w 2015 roku, stale budując zaufanie wśród naszych klientów, dzięki współpracy z jednym największych i najnowocześniejszym polskim bankiem Mbank S.A. oraz firmą Visa specjalizującą się w rozwiązaniach płatniczych na całym świecie. Nasza usługa to skuteczna, wygodna, a przede wszystkim atrakcyjna forma motywowania i nagradzania pracowników. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta, założonego budżetu oraz celów biznesowych.

Efektum to usługi call center i wspierania call center. To generowanie leadów, badania rynku, satysfakcji klientów, obsługa infolinii i back office, umawianie spotkań, windykacja miękka, helpdesk, badania tajemniczego klienta. To również odsłuchy i ocena nagrań wykonywane przez niewidomych. Ale Efektum to przede wszystkim wyjątkowa firma. Ma najniższą rotację wśród pracowników. Wszyscy telemarketerzy pracują z domu. Klienci nie ponoszą żadnych kosztów korzystając z usług Efektum. Wszyscy pracownicy to osoby niepełnosprawne.

VCC Studio to kompletny system komunikacyjny dla nowoczesnego Call / Contact Center. Oprogramowanie wielokrotnie nagradzano za innowacyjność, a użytkownicy potwierdzają niezawodność i wydajność systemu. Aplikacja mobilna w systemie pozwala na podłączenie aparatów komórkowych bezpośrednio do Contact Center bez zmiany operatora z możliwością stałego monitorowania agenta.

Producentem systemu VCC Studio jest innowacyjna spółka Master Telecom, która poprzez współpracę z dostawcami sprzętu, integratorami oraz doradcami branżowymi dostarcza funkcjonalne i konkurencyjne cenowo systemy dla nowoczesnych Call / Contact Center.

logo_uniqueone

UNIQUE ONE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest agencją marketingu zintegrowanego i działa na rynku od 16 lat.  W ramach grupy UNIQUE działa: Agencja marketingu zintegrowanego UNIQUE ONE, a także Agencja interaktywna UNIQUE DIGITAL. Dotychczas agencja UNIQUE ONE pracowała m.in. dla takich firm jak: Ministerstwo Finansów (największa jak dotychczas loteria – Narodowa Loteria Paragonowa), Nestle Polska, Grupa Metro, Polkomtel, Totalizator Sportowy, Lotos Oil, Premio i L’Oreal.


Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland istnieje od 1998 roku. Od 2005 roku jest członkiem Eversheds, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie. Kancelaria jest regularnie rekomendowana przez prestiżowe międzynarodowe informatory prawne, m.in. Chambers Europe i Legal 500 EMEA. Zajmuje także wysokie miejsce w krajowych rankingach kancelarii prawnych, organizowanych m.in. przez dziennik Rzeczpospolita. W 2012 roku Kancelaria Wierzbowski Eversheds zdobyła tytuł Innowacyjnej Kancelarii w konkursie organizowanym przez KRRP. W roku 2016 uznana została przez ranking Polityki Insight jako jedna z wiodących kancelarii regulacyjnych w kategorii Telekomunikacja.