Szkolenia SEO dla firm oraz sklepów internetowych

Marketing internetowy stawia wyzwania przedsiębiorcom, którzy chcą wypromować i rozwinąć swój biznes. Zarówno ten prowadzony w sieci, jak i stacjonarny. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do firm z każdej branży, bez względu na to, jak długo biznes funkcjonuje i jaki jest aktualny poziom działań marketingowych w sieci. Weź udział w szkoleniu SEO w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Zdobądź nowe informacje oraz praktyczne wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie prowadzić projekty SEO, jak i rozwijać swój biznes w internecie. Oferujemy szkolenia stacjonarne, jak i online.

Szkolenia SEO dla firm

Prowadzimy szkolenia SEO, które pozwolą naszym Klientom zdobyć konkretną wiedzę z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Wprowadzamy w świat optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe, wyjaśniamy pojęcia, prezentujemy narzędzia SEO i przeprowadzamy case study. Wszystko po to, by pomóc w rozwoju biznesu osobom, które nam zaufały.

Szkolenia SEO dla firm dedykowane są przede wszystkim:

 • właścicielom oraz administratorom stron internetowych,
 • pracownikom działów marketingu i sprzedaży,
 • blogerom,
 • copywriterom,
 • osobom działającym w branży ecommerce,
 • projektantom UX, webmasterom i programistom,
 • obecnym i przyszłym przedsiębiorcom,
 • wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu stron.

Zapytaj o szkolenie:


  Szkolenia SEO dla ecommerce

  Branża ecommerce prężnie się rozwija, a na rynku pojawiają się nowe sklepy internetowe, które stanowią konkurencję dla już istniejących biznesów. Chcąc się wyróżnić, skutecznie docierać do klientów i sprzedawać, należy podjąć odpowiednie działania marketingowe. Jednym z kluczowych aspektów jest pozycjonowanie sklepu internetowego.

  Szkolenie SEO dla ecommerce pozwoli na zagłębienie wiedzy, dzięki której pozycja sklepu w wynikach organicznych w wyszukiwarce na pożądane frazy będzie wyższa, a zakupy w nim przyjemniejsze i bardziej intuicyjne dla użytkowników. Dowiesz się, jak powinna wyglądać struktura sklepu, jak tworzyć opisy kategorii i produktów, jak linkować wewnątrz witryny i pozyskiwać linki z zewnątrz oraz poznasz wiele innych, istotnych aspektów pozycjonowania sklepu internetowego.

  Nasze szkolenia SEO dla sklepów przygotowywane są w wersji dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych. Mogą być przeprowadzone indywidualnie dla osoby, która nim zarządza bądź też obejmować przeszkolenie całego zespołu. Podczas kursu rozwiniemy liczne zagadnienia teoretyczne z zakresu SEO, ale także udzielimy cennych wskazówek praktycznych, które będą niezwykle przydatne podczas optymalizacji strony sprzedażowej.

  Indywidualne szkolenia SEO

  Kurs SEO skrojony na miarę potrzeb Twojego biznesu to inwestycja, która z całą pewnością się zwróci. Indywidualne szkolenia SEO, jak sama nazwa wskazuje, są opracowywane pod konkretnego Klienta i jego biznes. Uwzględniamy specyfikę branży, konkurencyjność, potrzeby, a także bierzemy na warsztat już istniejącą stronę lub sklep, by w ten sposób opracować case study.

  Dokładamy wszelkich starań, by szkolenie SEO dla firmy obfitowało w praktyczne wskazówki, uzupełniało wiedzę z zakresu pozycjonowania i było dostosowane pod względem poziomu do potrzeb kursantów. Uwzględniamy również preferencje dotyczące długości trwania kursu, lokalizacji, terminu. Jeśli masz specyficzne potrzeby i wiesz, na czym chcesz się skupić – daj nam znać, a poświęcimy tym zagadnieniom więcej czasu.

  Zależy nam, by indywidualne szkolenie SEO było jak najbardziej owocne i satysfakcjonujące. Zalecamy więc, by połączyć je z przeprowadzonym audytem Twojej strony lub sklepu, dzięki czemu szkolenie będzie jeszcze efektywniejsze. Zyskasz wówczas niezbędną wiedzę z zakresu pozycjonowania, content marketingu i linkbuildingu na przykładzie swojego biznesu.

  Co zyskasz po szkoleniu SEO?

  Szkolenia SEO Lencia.pl tworzone są przez ekspertów branży SEO, którzy od wielu lat zajmują się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, a także posiadają doświadczenie w prowadzeniu kursów o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu zyskujesz pewność, że szkolenie jest merytoryczne, praktyczne i zrozumiałe. Dostosowujemy poziom zaawansowania do potrzeb, a kurs dzielimy na moduły, aby wszystkie informacje były dostarczane w sposób logiczny i uporządkowany – od ogółu, do szczegółu.

  Podczas szkolenia podstawowego dowiesz się m.in.:

  • czym jest SEO,
  • co wpływa na pozycję w wyszukiwarce,
  • jak pozycjonować serwis lub sklep,
  • jak tworzyć treści SEO,
  • jak bezpiecznie pozyskiwać linki,
  • czym są algorytmy Google,
  • jak optymalizować grafiki,
  • jak dbać o prędkość, wydajność i mobilność strony.

  Podczas szkolenia dla osób średnio-zaawansowanych dowiesz się m.in.:

  • jak tworzyć angażujące treści,
  • co zwiększa konwersję,
  • jak analizować i dobierać słowa kluczowe,
  • jak powinny wyglądać struktura strony, paginacja w serwisie, linkowanie wewnętrzne,
  • czym są przekierowania 301/302,
  • jak budować snippety w wynikach wyszukania,
  • jak wykonać audyt SEO samodzielnie,
  • jak przeprowadzać analizy SEO, z jakich narzędzi korzystać i jak reagować na zmiany algorytmów.

  Podczas indywidualnego szkolenia SEO skupimy się na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze. Otrzymasz wiedzę dostosowaną do pożądanego poziomu zaawansowania i w zakresie, który Cię interesuje.

  Szkolenia SEO cennik

  W związku z tym, że program kursów jest zróżnicowany, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje szkolenie SEO.  Wpływ na cenę mają m.in. typ szkolenia (otwarte, zamknięte), czas trwania, lokalizacja, termin, ilość uczestników, dodatkowe opcje (np. audyt, analiza konkurencji). Możemy jednak przyjąć, że ogólne szkolenie SEO stacjonarne

  Na szkolenia SEO dla ecommerce i stron internetowych zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. To okazja, by lepiej poznać temat pozycjonowania i optymalizacji stron w celu rozwoju swojego biznesu, efektywniejszych działań pracowników czy rozpoczęcia kariery w branży SEO. W Lencia.pl gwarantujemy dostosowanie poziomu szkolenia do potrzeb kursantów, a także dopełnienie części teoretycznej licznymi przykładami i wskazówkami. Dotyczy to zarówno szkoleń otwartych, jak i zamkniętych.

  Masz pytania? Chcesz poznać cennik szkolenia SEO dla firmy albo dowiedzieć się o terminach szkoleń otwartych, organizowanych przez Lencia.pl? Zapraszamy do kontaktu!