ZWYCIĘZCY

Telemarketer Roku 2019:

Kategoria Obsługa klienta

Telemarketer Roku: Anna Gniot, UPC Polska Sp. z o.o.

Kategoria Helpdesk dla klientów

Telemarketer Roku: Krystian Żmuda, Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
Wyróżnienie: Wojciech Michalski, Alior Bank S.A.

Kategoria Helpdesk wewnętrzny

Telemarketer Roku: Krzysztof Pater, Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
Wyróżnienie: Marcin Jastrzębski,  Euro Bank S.A.

Kategoria Sprzedaż outbound

Telemarketer Roku: Michał Fibak, T-Mobile Polska S.A.

Kategoria Windykacja

Telemarketer Roku: Paweł Teska, PKO Bank Polski S.A.
Wyróżnienie: Cezary Topczyłko, PKO Bank Polski S.A.

Kategoria Inne Projekty telefoniczne

Telemarketer Roku: Przemysław Sroka, Alior Bank S.A.

Kategoria Wideorozmowa

Telemarketer Roku: Paulina Broś, Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Nagroda Specjalna „Czat”

Anna Piekarz, CCIG Group Sp. z o.o.

Grand Prix Telemarketera Roku 2019

Alior Bank S.A.

Nagroda Jury za najlepszą rozmowę w konkursie Telemarketer Roku 2019:

Michał Fibak, T-Mobile Polska S.A.

 Telemarketer Roku 2018

Kategoria Obsługa klienta

Telemarketer Roku: Radosław Kowalczyk – Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.
Wyróżnienie: Michał Zapart – BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Kategoria Helpdesk dla klientów

Telemarketer Roku: Dawid Maszorek – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
Wyróżnienie: Wiktoria Lubera – Alior Bank

Kategoria Helpdesk wewnętrzny

Telemarketer Roku: Krzysztof Pater – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Kategoria Sprzedaż inbound

Telemarketer Roku: Klaudia Cieślińska – Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.

Kategoria Sprzedaż outbound

Telemarketer Roku: Mateusz Saja – Forum Media Polska Sp. z o.o.
Wyróżnienie: Łukasz Świdwa – Skarbnica Narodowa
Wyróżnienie: Sylwia Gajewska – Bank Millennium

Kategoria Windykacja

Telemarketer Roku: Marta Nowaczkiewicz – PKO Bank Polski S.A.

Kategoria Inne Projekty telefoniczne

Telemarketer Roku: Agnieszka Składowska – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Kategoria Wideorozmowa

Telemarketer Roku: Katarzyna Kowalska – Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Grand Prix Telemarketera Roku 2018

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

 Telemarketer Roku 2017

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Ewelina Kosmalska, Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

 

Kategoria: Helpdesk

Zwycięzca: Maciej Dalkowski, Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: Piotr Adamowicz, T-Mobile Polska S.A.

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: Miron Szmytkiewicz, Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Katarzyna Rutkowska, BEST S.A.

Wyróżnienie: Wojciech Elminowski, PKO Bank Polski S.A.

 

Kategoria: Inne projekty telefoniczne

Zwycięzca: Zbigniew Bednarek, Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Beata Pyka, Alior Bank S.A.

 

Kategoria: Wideorozmowa

Zwycięzca: Nagrody nie przyznano


 Telemarketer Roku 2016

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Filip Gotkiewicz, Centrum Bankowości Bezpośredniej 

Wyróżnienie: Dorota Dzwonkowska, Bank BPH

 

Kategoria: Help Desk

Zwycięzca: Marcin Ingersleben, Centrum Bankowości Bezpośredniej

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: nie przyznano nagrody 

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: Marcin Grabski, T-Mobile 

Wyróżnienie: Artur Zając, UPC

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Grzegorz Maliszewski, BEST

Wyróżnienie: Damian Wiśniewski, Bank BPH 

 

Kategoria: Inne projekty

Zwycięzca: Magdalena Król, Centrum Bankowości Bezpośredniej


Telemarketer Roku 2015

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Dagmara Szupke, Centrum Bankowości Bezpośredniej 

Wyróżnienie: Monika Grabowska, Bank BPH

 

Kategoria: Help Desk

Zwycięzca: Dariusz Formella, Bank BPH

Wyróżnienie: Filip Szczeciński, Centrum Bankowości Bezpośredniej 

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: nie przyznano nagrody 

Wyróżnienie: Karolina Guzowska, Sitel Polska

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: nie przyznano nagrody 

Wyróżnienie: 

Karolina Mazur, Alior Bank 

Michał Wiśniewski, Telmon

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Zdzisław Kampiński, BEST

Wyróżnienie: 

Piotr Kulicki, Bank BPH

Damian Wiśniewski, Bank BPH 

 

Kategoria: Inne projekty

Zwycięzca: Agnieszka Jaraczewska, Santander Consumer Bank 

Wyróżnienie: Damian Markiewicz, Bank Credit Agricole


Telemarketer Roku 2014

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Patrycja Taflińska, Centrum Bankowości Bezpośredniej

Wyróżnienie: Magdalena Nastańska, BZ WBK

 

Kategoria: Help Desk

Zwycięzca: Michał Mirończuk, Bank BPH

Wyróżnienie: Barbara Wójtowicz, Centrum Bankowości Bezpośredniej 

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: Karolina Guzowska, Sitel Polska

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: Dominik Haak, Arvato Services

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Katarzyna Muszalska, Bank BPH

Wyróżnienie: 

Maciej Siemaszko, Bank BPH

Anna Hyżak, Intrum Justitia

 

Kategoria: Inne projekty

Zwycięzca: Piotr Lupa, Alior Bank 

Wyróżnienie: Magdalena Król, Centrum Bankowości Bezpośredniej


Telemarketer Roku 2013

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Marta Kipińska, Centrum Bankowości Bezpośredniej 

Wyróżnienie: Paweł Tomecki, eSKY.pl

 

Kategoria: Help Desk

Zwycięzca: nie przyznano nagrody

Wyróżnienie: Adam Bławat, Bank BPH

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: Maciej Wyrwik, Voice Contact Center

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: Rafał Kołodziejczyk, Universal Agent

Wyróżnienie:

Justyna Zygmunt, Contact Center

Tomasz Dyrka,  UPC Polska

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Agnieszka Makowska, Bank BPH

 

Kategoria: Inne projekty

Zwycięzca: Kacper Ogiński, Mellon Poland


Telemarketer Roku 2012

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Małgorzata Klorek, Bank WBK

Wyróżnienie: Paweł Tomecki, eSKY.pl

 

Kategoria: Help Desk

Zwycięzca: Karolina Wróż, eSKY.pl

Wyróżnienie: Wojciech Skiba, Holicon 

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: Małgorzata Janowicz, Bank BPH 

Wyróżnienie:Marcin Stankiewicz , Bank BPH 

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: Jolanta Podleńska, ContactCenter

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Bartosz Serafin, Bank BPH

Wyróżnienie: 

Małgorzata Matusiak, Bank BPH

Łukasz Trojanowski, Bank BPH

 

Kategoria: Inne projekty

Zwycięzca: nie przyznano nagrody

Wyróżnienie: Mateusz Rykiel, Voice Contact Center


Telemarketer Roku 2011

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Michał Jóźwik, Bank BPH

Wyróżnienie: Dorota Banaszak, Bank Zachodni WBK

 

Kategoria: Help Desk

Zwycięzca: Tomasz Olszewski, Bank BPH

Wyróżnienie: Anastasia Razumovskaya, Arvato Services

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: Marcin Sularz, UPC Polska

Wyróżnienie: 

Karolina Krysztofiak, Bank Zachodni WBK 

Sandra Kurzac, Bank BPH 

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: nieprzyznano nagordy

Wyróżnienie: 

Estera Szura, ContactPoint

Anna Głaz , Avista Media

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Ewa Zbieć, Bank BPH

Wyróżnienie: 

Marcin Muszalski, Bank BPH

Mariusz Szum, Bank BPH 


Telemarketer Roku 2010

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Karolina Popławska, Bank BPH

Wyróżnienie:

Paweł Suszek, Bank BPH

Marta Plesiewicz, Polkomtel

 

Kategoria: Sprzedaż Inbound

Zwycięzca: Monika Rzeszowska, UPC Polska

 

Kategoria: Sprzedaż Outbound

Zwycięzca: Kinga Świstak, Bancom

Wyróżnienie: Agata Jankowska, DataContact 

 

Kategoria: Windykacja

Zwycięzca: Marta Wrońska, Bank BPH


Telemarketer Roku 2009

Kategoria: Obsługa Klienta

Zwycięzca: Michał Stankiewicz, Bancom

Wyróżnienie: Grażyna Bożek, GE Money Bank

 

Kategoria: Sprzedaż

Zwycięzca: Eliza Łobaczewska, GE Money Bank

Wyróżnienie:

Aleksandra Butkiewicz, GE Money Bank

Monika Gwara, Call Center Poland